Klasa Premium
Nokian Tyres
Weatherproof C Van
205/65 R 16 107 T
Van, C, TL
| Typ: | Dostawcze |
| Sezon: | Całoroczne |
| Rozmiar: |
205/65 R 16
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 107 = max 975 kg |
| Prędkość: | T = max 190 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Dostawcze |
| Sezon: | Całoroczna |
| Producent: | Nokian Tyres |
| Model bieżnika: | Weatherproof C Van |
| Rozmiar: | 205/65 R 16 |
| Kod producenta: | T429690 |
| Kod EAN: | 6419440165196 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 107 (975 kg) |
| Indeks prędkości: | T (190 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | C |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | E |
| Hałas zewnętrzny: | 73 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 10.5 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony całoroczne w rozmiarze 205/65 R 16
Gwarancja
Nokian udziela gwarancji trwającej 5 lat od daty produkcji ogumienia.
W przypadku uznania reklamacji w okresie pierwszych 2 lat od zakupu reklamującemu przysługuje nowa opona. Po upływie 2 lat reklamującemu przysługuje cząstkowy zwrot pieniędzy zależny od stopnia zużycia bieżnika.
W przypadku uznania reklamacji w okresie pierwszych 2 lat od zakupu reklamującemu przysługuje nowa opona. Po upływie 2 lat reklamującemu przysługuje cząstkowy zwrot pieniędzy zależny od stopnia zużycia bieżnika.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Nokian Weatherproof C
Jeżeli poszukujesz niezawodnej opony całorocznej przeznaczonej do samochodów dostawczych to zwróć uwagę na nowy produkt Nokian WeatherProof C. Kierunkowy bieżnik wyposażono w głębokie rowki i nacięcia, które w maksymalnie krótkim czasie odprowadzają wodę, śnieg czy błoto pośniegowe spod kół. Konstruktorom udało się w ten sposób zwiększyć odporność na aquaplaning. Gęste lamele, w które wczepia się śnieg przyczyniają się do poprawy trakcji na mokrej drodze. Nokian WeatherProof C idealnie trzyma się każdej nawierzchni nawet przy maksymalnym obciążeniu pojazdu. Jest to zasługa dodatkowych wzmocnień na blokach barkowych opony. Model zapewnia bezpieczeństwo i stabilne prowadzenie w czasie pokonywania ostrych zakrętów, wykonywania nagłych i niespodziewanych manewrów. Jednym słowem opony dostawcze marki Nokian nie zawiodą nas w żadnej sytuacji. Mieszanka gumowa wykorzystana przy produkcji modelu charakteryzuje się dużą elastycznością oraz odpornością na zmiany temperatury. Model dostosowuje się do panujących warunków pogodowych w sezonie letnim oraz zimowym. Wyjątkowa trwałość na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie sprawia, że opona służy przez wiele sezonów nie tracąc swoich właściwości jezdnych. Jeżeli zależy Ci na wysokich osiągach, bezpieczeństwie oraz komforcie w każdych warunkach to Nokian WeatherProof C Cię nie zawiedzie.Najważniejsze cechy:
- Wysokie osiągi
- Niezawodna przyczepność w każdych warunkach
- Odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne
- Doskonała trakcja na suchej i mokrej drodze
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%