Klasa Premium
Goodyear
Vector 4Seasons
205/55 R 16 91 H
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Całoroczne |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 91 = max 615 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Całoroczna |
| Producent: | Goodyear |
| Model bieżnika: | Vector 4Seasons |
| Rozmiar: | 205/55 R 16 |
| Kod producenta: | 527542 |
| Kod EAN: | 5452000643773 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 91 (615 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | E |
| Hałas zewnętrzny: | 69 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 8.85 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Warianty (1)
Polecane opony całoroczne w rozmiarze 205/55 R 16
Gwarancja
Goodyear udziela 5-letniej (60 miesięcznej) gwarancji na oferowane przez siebie opony. Czas liczony jest od daty zakupu widocznej na fakturze VAT (w przypadku braku dokumentu zakupu 5-letnia gwarancja liczona jest od daty produkcji opony). W przypadku uznanej reklamacji do 2 lat (24 miesięcy) od daty zakupu Klientowi przysługuje nowa opona albo zwrot całkowitej wartości towaru. Gdy reklamacja została uznana po 2 latach od daty zakupu, to Klientowi przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od stopnia zużycia bieżnika. Szczegółowe warunki gwarancji zawarte są w Karcie Gwarancyjnej.
Reklamacje na opony kupione w e-sklepie Oponylux.pl należy składać e-mailowo u właściwego sprzedawcy (jego imię, nazwisko oraz adres e-mail jest podany w każdej wiadomości e-mailowej potwierdzającej złożenie zamówienia). Zgłoszenie reklamacyjne można wysyłać także na adres e-mail: reklamacje@oponylux.pl.
Reklamacje na opony kupione w e-sklepie Oponylux.pl należy składać e-mailowo u właściwego sprzedawcy (jego imię, nazwisko oraz adres e-mail jest podany w każdej wiadomości e-mailowej potwierdzającej złożenie zamówienia). Zgłoszenie reklamacyjne można wysyłać także na adres e-mail: reklamacje@oponylux.pl.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%