Klasa Premium
Continental
ContiSportContact 5
235/40 R 18 95 Y
XL, FR, TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 7 lat |
| Nośność: | 95 = max 690 kg |
| Prędkość: | Y = max 300 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Continental |
| Model bieżnika: | ContiSportContact 5 |
| Rozmiar: | 235/40 R 18 |
| Kod producenta: | 03529000000 |
| Kod EAN: | 4019238519181 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 95 (690 kg) |
| Indeks prędkości: | Y (300 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | C |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | A |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 10.0 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 235/40 R 18
Gwarancja
Gwarancja na opony Continental wynosi 7 lat od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Continental ContiSportContact 5
Continental ContiSportContact 5 to opona letnia, która została zaprojektowana z myślą o użytkownikach samochodów osobowych wyższych klas oraz SUV-ów. Z całą pewnością z tego modelu zadowoleni będą kierowcy ceniący sobie bezpieczeństwo nie tylko podczas jazdy po mieście, ale przede wszystkim na dłuższych trasach. Inżynierowie Continental użyli mieszanki gumowej, która znacząco poprawiła stabilność podczas prowadzenia auta. Zastosowana technologia Black Chilli skróciła drogę hamowania, dzięki czemu kierowcy mogą czuć się pewnie w każdych warunkach pogodowych. Dwuwarstwowy bieżnik skonstruowano w taki sposób, by zmaksymalizować przyczepność opony na drodze oraz zmniejszyć opory toczenia. Continental ContiSportContact 5 spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników cieszących się dynamiczną i sportową jazdą.Najważniejsze cechy:
- Wysokie przebiegi
- Doskonała przyczepność w każdych warunkach
- Mniejsze opory toczenia
- Trwałość na uszkodzenia mechaniczne
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%