Klasa Premium
Nokian Tyres
Line
185/60 R 14 82 H
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
185/60 R 14
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 82 = max 475 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Nokian Tyres |
| Model bieżnika: | Line |
| Rozmiar: | 185/60 R 14 |
| Kod producenta: | T428300 |
| Kod EAN: | 6419440283005 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 82 (475 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | C |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | 70 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.5 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 185/60 R 14
Gwarancja
Nokian udziela gwarancji trwającej 5 lat od daty produkcji ogumienia.
W przypadku uznania reklamacji w okresie pierwszych 2 lat od zakupu reklamującemu przysługuje nowa opona. Po upływie 2 lat reklamującemu przysługuje cząstkowy zwrot pieniędzy zależny od stopnia zużycia bieżnika.
W przypadku uznania reklamacji w okresie pierwszych 2 lat od zakupu reklamującemu przysługuje nowa opona. Po upływie 2 lat reklamującemu przysługuje cząstkowy zwrot pieniędzy zależny od stopnia zużycia bieżnika.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Nokian Line
Nokian Line to opony zaprojektowane dla kierowców, którym zależy na stabilnym i precyzyjnym prowadzeniu pojazdu podczas stale zmieniających się warunków pogodowych. Wyróżniającymi cechami tego modelu opon są na pewno doskonała przyczepność i sterowność podczas jazdy na każdej nawierzchni. W celu osiągnięcia takiego efektu postawiono na innowacyjność rozmieszczając odpowiednio lamelki Cross-Block oraz faliste rowki. Dzięki zastosowaniu mieszanki gumowej Nokian Silica, która nie zmienia swoich właściwości pod wpływem temperatury, opony ścierają się wolniej, co w konsekwencji generuje mniejsze koszty. Kierowcy na pewno docenią możliwość dokładnego sprawdzania stanu swoich opon dzięki wskaźnikowi zużycia bieżnika (DSI) opatentowanego przez markę Nokian. Producent położył nacisk na polepszenie komfortu oraz bezpieczeństwa podczas jazdy wzmacniając boki opon.Najważniejsze cechy:
- Duża stabilność i precyzja prowadzenia pojazdu
- Doskonała przyczepność na każdej nawierzchni
- Przedłużona żywotność
- Większy komfort i bezpieczeństwo na drodze
Marka Nokian
Nokian to niezależny, skandynawski producent opon, który celuje w produkcji zimówek. Bieżniki są cyklicznie sprawdzane na skandynawskich drogach i zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników w Europie. Ponadprzeciętne zachowanie na śniegu i błocie pośniegowym – to cechy charakteryzujące wszystkie produkty tego producenta. Opona w rozsądnej cenie ale o ponadprzeciętnych właściwościach trakcyjnych.Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%