Klasa Ekonomiczna
Achilles
Winter 101
195/65 R 15 91 T
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
195/65 R 15
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nośność: | 91 = max 615 kg |
| Prędkość: | T = max 190 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Achilles |
| Model bieżnika: | Winter 101 |
| Rozmiar: | 195/65 R 15 |
| Kod producenta: | 5KJPTW |
| Kod EAN: | |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 91 (615 kg) |
| Indeks prędkości: | T (190 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | F |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | 71 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.5 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 195/65 R 15
Gwarancja
Gwarancja na opony Achilles wynosi 2 lata od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
ACHILLES WINTER 101
Zimowa opona Achilles Winter 101 przeznaczona jest do samochodów osobowych. Sprawdza się nie tylko podczas codziennej jazdy w mieście, ale również na dłuższych odcinkach trasy. Model spełnia oczekiwania kierowców, którym zależy na niezawodności oraz zrównoważonych osiągach. Symetryczny wzór bieżnika wyposażono w głębokie rowki odpowiadające za efektywne odprowadzanie wody, śniegu oraz błota pośniegowego spod kół. Wskutek szybkiego osuszania bieżnika istnieje minimalne ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Opony Achilles Winter 101 doskonale trzymają się mokrej nawierzchni, dzięki czemu nawet długa podróż staje się prawdziwą przyjemnością. Przyczepność na śliskiej czy ośnieżonej drodze poprawia również system samoblokujących się lameli, w które wczepia się śnieg. Użyta mieszanka gumowa jest elastyczna i odporna na bardzo niskie temperatury. Dzięki niej opona jest wyjątkowo komfortowa, trwała i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Bieżnik zużywa się równomiernie i wolno, co dla kierowców oznacza możliwość korzystania z pełni właściwości modelu przez cały okres eksploatacji. Opony zimowe Achilles Winter 101 to gwarancja zrównoważonych osiągów oraz bezpieczeństwa w każdych warunkach.Najważniejsze cechy:
- Zrównoważone osiągi
- System samoblokujących się lameli
- Doskonała przyczepność na mokrej drodze
- Odporność na uszkodzenia mechaniczne
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%