Klasa Premium
Bridgestone
Blizzak LM-32
205/55 R 16 91 H
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 91 = max 615 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Bridgestone |
| Model bieżnika: | Blizzak LM-32 |
| Rozmiar: | 205/55 R 16 |
| Kod producenta: | 4978 |
| Kod EAN: | 3286340497817 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 91 (615 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | F |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 71 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 10.0 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 205/55 R 16
Gwarancja
Gwarancja na opony Bridgestone wynosi 5 lat od daty produkcji.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Bridgestone Blizzak LM-32
Bridgestone kreując bieżnik Blizzak LM-32 wykorzystał najnowsze odkrycia w dziedzinie chemii. Konstrukcja bieżnika jest typowa dla porządnych opon zimowych, ale dzięki nowoczesnej mieszance konstruktorom firmy udało się uzyskać coś unikatowego. Nawet w bardzo mroźnych warunkach opona pozostaje elastyczna. Jakie ma to znaczenie? Śnieg zatrzymany przez puste przestrzenie bieżnika musi następnie zostać usunięty. Dlatego bieżnik się rozpręża i wypuszcza zgromadzony śnieg za samochodem. W konsekwencji wzrasta powierzchnia styku gumy z drogą. Ta sama właściwość powoduje względnie cichą pracę opony.Blizzak LM-32 to klasyczna opona kierunkowa z widocznym bieżnikiem w "jodełkę". Sprawdzone rozwiązanie w wielu gatunkach opon sprawdza się i tutaj, świetnie współgrając z nowoczesną mieszanką.Najważniejsze cechy:
- Dobre zachowanie na śniegu
- Odporna na mrozy
- Niezbyt głośna
- Podwyższone koszty eksploatacji
Marka Bridgestone
Bridgestone to japoński producent opon, jeden z największych na świecie. Mimo że w porównaniu z np. Fuldą lub Goodyearem jest to firma młoda (data założenia firmy to "dopiero" 1931 rok) to nie ma to odbicia w produkowanych oponach. Wiele lat kooperacji przy wyścigach Formuły 1 i Nascar dały producentowi wiele doświadczeń, które przenosi na rynek aut osobowych. Zgodnie z mottem firmy rozwija swoje produkty w systematyczny, uporządkowany sposób.Do marki Bridgestone należą miedzy innymi Firestone, Dayton, First Stop.
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%