Klasa Ekonomiczna
Goodride
SW608
225/50 R 17 98 H
XL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nośność: | 98 = max 750 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Goodride |
| Model bieżnika: | SW608 |
| Rozmiar: | 225/50 R 17 |
| Kod producenta: | R-211601 |
| Kod EAN: | |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 98 (750 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | C |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 73 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 14.6 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 225/50 R 17
Gwarancja
Opony osobowe Goodride objęte są gwarancją wynoszącą 24 miesiące od daty produkcji (minimalna głębokość bieżnika opony reklamowanej wynosi 4mm, a opony o mniejszej głębokości bieżnika nie podlegają gwarancji). Reklamacjom związanym z komfortem jazdy (wibracje, "ściąganie" pojazdu) podlegają tylko opony o nie mniejszej głębokości bieżnika niż 7mm.
W przypadku uznania reklamacji Klientowi przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od pozostałej części bieżnika.
W przypadku uznania reklamacji Klientowi przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od pozostałej części bieżnika.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Goodride SW608 Snowmaster
Jeżeli od opony zimowej oczekujesz optymalnych osiągów oraz niezawodności w każdych warunkach to zwróć uwagę na Goodride SW608 Snowmaster. Model wyposażono w kierunkowy bieżnik zapewniający wysokie właściwości jezdne na śniegu, zamarzniętej nawierzchni oraz błocie pośniegowym. System rowków odpowiada za skuteczne odprowadzanie cieczy spod kół, wskutek czego ryzyko wystąpienia aquaplaningu obniża się do minimum. Opony zimowe Goodride SW608 Snowmaster to gwarancja idealnej przyczepności bez względu na panującą aurę. Duża ilość lameli zapewnia lepszą trakcję i kontrolę nad pojazdem na wszystkich typach dróg. Dzięki tym zastosowaniom kierowcy lubiący osiągać wysoką prędkość mogą czuć się bezpiecznie pokonując liczne zakręty czy gwałtownie hamując. Inżynierowie opracowali mieszankę gumową, która jest nie tylko elastyczna, ale przede wszystkim wyjątkowo odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz zmiany temperatury. Opony Goodride SW608 Snowmaster to gwarancja optymalnych osiągów, bezpieczeństwa w każdej sytuacji oraz trwałości przez wiele sezonów.Najważniejsze cechy:
- Maksymalne osiągi
- Wysoka przyczepność na mokrej drodze
- Stabilne i pewne prowadzenie
- Odporność na uszkodzenia mechaniczne
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%