Klasa Premium
Goodyear
Ultra Grip 8 Performance
225/50 R 17 94 H
FP, TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 94 = max 670 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Goodyear |
| Model bieżnika: | Ultra Grip 8 Performance |
| Rozmiar: | 225/50 R 17 |
| Kod producenta: | 527272 |
| Kod EAN: | 5452000640413 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 94 (670 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 68 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 10.75 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 225/50 R 17
Gwarancja
Goodyear udziela 5-letniej (60 miesięcznej) gwarancji na oferowane przez siebie opony. Czas liczony jest od daty zakupu widocznej na fakturze VAT (w przypadku braku dokumentu zakupu 5-letnia gwarancja liczona jest od daty produkcji opony). W przypadku uznanej reklamacji do 2 lat (24 miesięcy) od daty zakupu Klientowi przysługuje nowa opona albo zwrot całkowitej wartości towaru. Gdy reklamacja została uznana po 2 latach od daty zakupu, to Klientowi przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od stopnia zużycia bieżnika. Szczegółowe warunki gwarancji zawarte są w Karcie Gwarancyjnej.
Reklamacje na opony kupione w e-sklepie Oponylux.pl należy składać e-mailowo u właściwego sprzedawcy (jego imię, nazwisko oraz adres e-mail jest podany w każdej wiadomości e-mailowej potwierdzającej złożenie zamówienia). Zgłoszenie reklamacyjne można wysyłać także na adres e-mail: reklamacje@oponylux.pl.
Reklamacje na opony kupione w e-sklepie Oponylux.pl należy składać e-mailowo u właściwego sprzedawcy (jego imię, nazwisko oraz adres e-mail jest podany w każdej wiadomości e-mailowej potwierdzającej złożenie zamówienia). Zgłoszenie reklamacyjne można wysyłać także na adres e-mail: reklamacje@oponylux.pl.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
GOODYEAR ULTRAGRIP 8 PERFORMANCE
Jeżeli od opon zimowych oczekujesz niezawodnej przyczepności oraz maksymalnych osiągów to Goodyear UltraGrip 8 Performance zostały zaprojektowane z myślą o Tobie. Ten wysokiej jakości model ogumienia dedykowany jest samochodom osobowym średniej i wyższej klasy. Producent chcąc zapewnić odpowiednią trakcję na śniegu wykorzystał technologię 3D-BIS. System, w którym klocki bieżnika wzajemnie blokują się znacznie poprawia prowadzenie pojazdu na zaśnieżonych drogach. Zwiększa się również przyczepność na zamarzniętej nawierzchni. Ponadto, kierunkowy bieżnik wyposażono w trzy rodzaje lameli, dzięki którym droga hamowania jest krótsza. Głębokie rowki na oponie Goodyear UltraGrip 8 Performance skutecznie odprowadzają wodę minimalizując ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu bądź wpadnięcia w poślizg. Kierowcy mogą czuć się pewniej i bezpieczniej nawet w bardzo trudnych warunkach zimowych. Inżynierowie marki Goodyear opracowali specjalną mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki, która cechuje się elastycznością i odpornością nawet przy bardzo niskich temperaturach. Mieszanka jest wyjątkowo lekka, co wpływa na obniżenie oporów toczenia. Użytkownicy będą zadowoleni z ograniczonego zużycia paliwa. Goodyear UltraGrip 8 Performance to gwarancja bardzo dobrych osiągów, bezpiecznej jazdy oraz wysokiego poziomu komfortu przez cały okres eksploatacji.Najważniejsze cechy:
- Wysokie osiągi
- Doskonała przyczepność w każdych warunkach
- Krótsza droga hamowania
- Obniżenie oporów toczenia
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%