Klasa Średnia
Hankook
Winter i*cept RS W442
195/65 R 15 91 T
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 6 lat |
| Nośność: | 91 = max 615 kg |
| Prędkość: | T = max 190 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Hankook |
| Model bieżnika: | Winter i*cept RS W442 |
| Rozmiar: | 195/65 R 15 |
| Kod producenta: | 1010155 |
| Kod EAN: | 8808563296845 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 91 (615 kg) |
| Indeks prędkości: | T (190 km/h) |
| Klasa opony: | Średnia |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.5 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 195/65 R 15
Gwarancja
Hankook na swoje opony udziela dożywotniej gwarancji, tzn. do momentu zużycia bieżnika do wysokości 1,4 mm.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Hankook Winter i*cept RS W442
Model i*cept RS W442 to najlepiej sprzedający się rodzaj ogumienia od Hankooka. Kierowcy wybierają go, ponieważ zastosowane rozwiązania techniczne są na podobnym poziomie z oponami zachodnich producentów, a cena jest bardzo zachęcająca. Co oferuje opona i*cept? Jest to przede wszystkim dobra opona do jazdy w sypkim śniegu i błocie pośniegowym. 4 rowki biegnące wzdłuż bieżnika odrzucają śnieg za pojazd podczas gdy duże klocki gwarantują odpowiednią powierzchnię styku opony z jezdnią. Dodajmy do tego dobrą odporność na aquaplaning i kierunkowy bieżnik a otrzymamy obraz sprawdzonego produktu, nawet na ostre polski zimy. Potwierdziły to testy ADAC, gdzie w latach 2012 i 2013 opona ta uzyskała status polecanej.Najważniejsze cechy:
- Dobre zachowanie na śniegu
- Dobra cena
- Średnio głośna
- Umiarkowane koszty eksploatacji
Marka Hankook
Hankook to producent opon z Korei Południowej. W odróżnieniu od chińskich opon produkty tego producenta mają bardzo wysoką jakość, są również powszechnie używane w sportach motorowych. Hankook stawia na ciągłe doskonalenie dlatego otwiera nowe centra testowe w Niemczech i Holandii czy też ma własny zespół rajdowy w azjatyckiej serii wyścigów Le Mans. Opony Hankook to produkty ze średniej półki, stanowią więc kompromisowe połączenie dobry parametrów trakcyjnych i ceny. Są montowane jako seryjne u takich producentów samochodów jak Volvo, Mitshubishi czy Renault. Firma zajmuje 7 miejsce na świecie pod względem ilości sprzedawanych opon.Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%