Klasa Średnia
Hankook
Winter i*cept RS W442
225/50 R 17 94 H
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 6 lat |
| Nośność: | 94 = max 670 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Hankook |
| Model bieżnika: | Winter i*cept RS W442 |
| Rozmiar: | 225/50 R 17 |
| Kod producenta: | 1016293 |
| Kod EAN: | 8808563363110 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 94 (670 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Średnia |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 14.6 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 225/50 R 17
Gwarancja
Hankook na swoje opony udziela dożywotniej gwarancji, tzn. do momentu zużycia bieżnika do wysokości 1,4 mm.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Hankook Winter i*cept RS W442
Model i*cept RS W442 to bardzo dobrze sprzedający się rodzaj ogumienia od Hankooka. Użytkownicy wybierają go, bo zastosowane technologie są porównywalne z oponami zachodnich producentów, a cena jest bardzo zachęcająca. Co oferuje opona i*cept? Jest to przede wszystkim dobra opona do jazdy po śniegu i błocie pośniegowym. 4 rowki biegnące wzdłuż opony odrzucają śnieg za pojazd podczas gdy szerokie klocki gwarantują odpowiednią powierzchnię styku gumy z szosą. Dodajmy do tego dobrą odporność na aquaplaning i kierunkowy bieżnik a otrzymamy obraz sprawdzonego produktu, nawet na ostre polski zimy. Potwierdziły to testy ADAC, gdzie w latach 2012 i 2013 opona ta uzyskała status polecanej.Najważniejsze cechy:
- Dobre zachowanie na śniegu
- Dobra cena
- Średnio głośna
- Umiarkowane koszty eksploatacji
Marka Hankook
Hankook to producent opon z Korei Południowej. W odróżnieniu od chińskich opon produkty tego producenta mają wysoką jakość, są również często wykorzystywane w sportach motorowych. Hankook stawia na ciągłe doskonalenie dlatego otwiera nowe centra testowe w Niemczech i Holandii czy też prowadzi własny zespół rajdowy w azjatyckiej serii wyścigów Le Mans. Opony Hankook klasyfikują się do średniej półki, stanowią więc dobre połączenie dobry parametrów trakcyjnych i korzystnej ceny. Montuje się je seryjnie u takich producentów samochodów jak Volvo, Mitshubishi czy Renault. Firma zajmuje 7 miejsce na świecie pod względem ilości sprzedawanych opon.Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%