Klasa Średnia
Kleber
Krisalp HP2
195/65 R 15 91 T
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
195/65 R 15
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 91 = max 615 kg |
| Prędkość: | T = max 190 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Kleber |
| Model bieżnika: | Krisalp HP2 |
| Rozmiar: | 195/65 R 15 |
| Kod producenta: | 281833 |
| Kod EAN: | 3528702818336 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 91 (615 kg) |
| Indeks prędkości: | T (190 km/h) |
| Klasa opony: | Średnia |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | E |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.5 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 195/65 R 15
Gwarancja
Gwarancja na opony Kleber wynosi 5 lat od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Kleber Krisalp HP2
Krisalp HP2 to dobrze sprawujący się bieżnika przeznaczony dla miejskich samochodów. Kleber zastosował bieżnik kierunkowy, który poprawia funkcjonowanie ogumienia na śniegu i na mokrej nawierzchni. Pewne prowadzenie to nie jedyny atut tej opony. Innowacyjna mieszanka ogumienia powoduje, że guma jest bardziej odporna na zdzieranie i co za tym idzie trwalsza- opony posłużą dłużej. Ta sama cecha zapewnia też większą odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Interesująca rzeźba bieżnika wgryza się w śnieg i wyrzuca go za auto- są za to odpowiedzialne szerokie żłobienia, oraz liczne lamele (czyli nacięcia na klockach bieżnika). Warto uwzględnić także niską cenę tego modelu - w zestawieniu z możliwościami tej opony możemy ją tylko polecić.
Najważniejsze cechy:
- Bardzo dobra na suchej szosie
- Bardzo dobra cena
- Trwała, najdłuższa żywotność w tym segmencie
- Niskie zużycie paliwa
Marka Kleber
Bokser nie bez powodu został maskotką marki Kleber. Opony zimowe tego producenta mają być odporne i stać na straży bezpieczeństwa. Dlatego inżynierowie położyli wyraźny nacisk, aby tworzone bieżniki łatwo usuwały wodę i dawały dobrą przyczepność w trudnych warunkach pogodowych. Producent oferuje korzystne połączenie średniej ceny z dobrymi osiągami. Od 1980 roku Kleber jest marką Michelin.Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%