Klasa Ekonomiczna
Kormoran
Snowpro B2
205/55 R 16 91 T
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 91 = max 615 kg |
| Prędkość: | T = max 190 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Kormoran |
| Model bieżnika: | Snowpro B2 |
| Rozmiar: | 205/55 R 16 |
| Kod producenta: | 024129 |
| Kod EAN: | 3528700241297 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 91 (615 kg) |
| Indeks prędkości: | T (190 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | E |
| Hałas zewnętrzny: | 68 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 10.0 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 205/55 R 16
Gwarancja
Gwarancja na opony Kormoran wynosi 5 lat od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Kormoran Snowpro B2
Kormoran Snowpro B2 to dziedzic bardzo lubianego w Polsce modelu Snowpro. Jak przystało na następcę poprawia on szereg niedociągnięć poprzednika, chociażby poziom hałasu zewnętrznego czy oszczędność. Na nowych Kormoranach pojedziesz dalej na jednym baku i w większym komforcie niż na starszej wersji. Odświeżona mieszanka jest bardziej odporna na działanie temperatury i nie twardnieje na większych mrozach. Dzięki temu auto lepiej trzyma się w zakrętach a podróż jest bardziej bezpieczna. Zagęszczone rowki boczne odprowadzają wodę sprzed czoła opony, co jest bardzo istotne późną jesienią i wczesną wiosną. Patrząc na właściwości Snowpro B2 to opona jakby uszyta na polską zimę- polecamy każdemu kierowcy.Najważniejsze cechy:
- Dobre trzymanie w zakrętach
- Bardzo dobra cena
- Dosyć cicha
- Umiarkowane koszty eksploatacji
Marka Kormoran
Kormoran jako część konsorcjum Michelin w pełni korzysta z dobrodziejstwa technologicznego właściciela marki. W ciągu ostatnich lat produkty tego producenta znacznie poprawiły swoją jakość i nie ustępują innym producentom. Projektanci Kormorana stawiają sobie za cel przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów i tą cechę opon stawiają przed wszystkimi innymi. Jeżeli szukasz budżetowych opon o niezłych parametrach proponujemy przyjrzeć się właśnie ogumieniu Kormorana. Szeroka oferta trafia w gusta każdego klienta.Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%