Klasa Premium
Michelin
Alpin A4
225/50 R 17 98 V
XL, TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 98 = max 750 kg |
| Prędkość: | V = max 240 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Michelin |
| Model bieżnika: | Alpin A4 |
| Rozmiar: | 225/50 R 17 |
| Kod producenta: | 305739 |
| Kod EAN: | 3528703057390 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 98 (750 kg) |
| Indeks prędkości: | V (240 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 70 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 14.6 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 225/50 R 17
Gwarancja
Gwarancja na opony osobowe Michelin obejmuje użytkowanie wyrobu do zużycia oryginalnego bieżnika do wskaźnika TWI. Po osiągnięciu wskaźnika wyrób jest traktowany jako zużyty i nie podlega gwarancji.
W przypadku uznanej reklamacji w ciągu całego okresu gwarancji Klientowi przysługuje nowa opona.
W przypadku uznanej reklamacji w ciągu całego okresu gwarancji Klientowi przysługuje nowa opona.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Michelin Alpin A4
Michelin Alpin A4 to jeden z najciekawszych produktów zimowych obecnych na rynku. Unikatowa konstrukcja i zaawansowana mieszanka opony gwarantują, że na Alpin A4 pojedziesz przynajmniej o 1 sezon dłużej niż na wcześniejszym bieżniku. Inżynierom udało się również poprawić hamowanie (nawet o 5%) i skorygować ruszanie na mokrej nawierzchni. Jeżeli wnikliwie przyjrzymy się wzorowi bieżnika to okaże się, że jest on pozbawiony rowków wzdłużnych - usuwając je powiększono powierzchnię styku opony z drogą, co przekłada się na lepsze prowadzenie i zwiększa bezpieczeństwo. Kierowcy użytkujący ten model są bardzo zadowoleni zachowaniem opon na śniegu i lodzie, nawet w skrajnie trudnych warunkach. Opona wprawdzie nie należy do najtańszych ale z nawiązką wyrównuje to bardzo dobrymi osiągami i przedłużonym użytkowaniem.Najważniejsze cechy:
- Dobre zachowanie na śniegu
- Korzystna cena
- Przedłużona żywotność
- Umiarkowane koszty eksploatacji
Marka Michelin
Michelin jest jednym z liderów wśród europejskich producentów ogumienia. Trwałość i bezpieczeństwo – te wartości towarzyszą marce od lat, szczególnie jeżeli chodzi o opony zimowe. Pracownicy Michelin dbają o to, aby kierowca zawsze dojechał do celu, obniżając jednocześnie koszt podróży. Do marki Michelin należy między innymi Kleber, Goodrich czy Kormoran.Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%