Klasa Premium
Yokohama
Geolandar I/T+ G071
205/70 R 15 96 T
TL
| Typ: | Terenowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
205/70 R 15
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 96 = max 710 kg |
| Prędkość: | T = max 190 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Terenowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Yokohama |
| Model bieżnika: | Geolandar I/T+ G071 |
| Rozmiar: | 205/70 R 15 |
| Kod producenta: | K7136 |
| Kod EAN: | 4968814658359 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 96 (710 kg) |
| Indeks prędkości: | T (190 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | G |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | 74 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 10.5 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 205/70 R 15
Gwarancja
Gwarancja na opony terenowe oraz do SUV-ów marki Yokohama trwa przez okres 5 lat od daty produkcji lub do zużycia oryginalnego bieżnika. Po tym opona uznawana jest za zużytą i nie może być reklamowana.
W sytuacji uznania reklamacji Klientowi przysługuje zwrot części wartości opony zależny od pozostałej głębokości bieżnika.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
YOKOHAMA GEOLANDAR I/T+ G071
Yokohama Geolandar I/T G071 to zimowa opona dedykowana samochodom z napędem na cztery koła, która zapewnia zrównoważone osiągi, niezawodność oraz wysoki komfort bez względu na warunki pogodowe. Kierunkowa rzeźba bieżnika wyposażona jest w głębokie, zygzakowate rowki odpowiedzialne za odprowadzanie cieczy spod kół. Wskutek szybkiego osuszania bieżnika maleje ryzyko aquaplaningu. Nowoczesna mieszanka gumowa charakteryzuje się elastycznością oraz odpornością na niskie temperatury. Dzięki temu pojazd doskonale trzyma się mokrej nawierzchni gwarantując kierowcom bezpieczeństwo i przyjemność podczas podróży. Odpowiednio dobrane komponenty mieszanki zwiększają odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz sprawiają że ten model ogumienia jest wyjątkowo trwały na ścieranie. W efekcie użytkownicy mogą cieszyć się pełnią osiągów oraz dobrymi parametrami jezdnymi przez cały okres eksploatacji opon. Producentowi udało się zredukować wszelkie szumy i drgania, co znacznie poprawiło komfort akustyczny. Docenią to kierowcy lubiący większe prędkości oraz podróżujący na dłuższych odcinkach trasy. Yokohama Geolandar I/T+ G071 to gwarancja bezpieczeństwa, dobrych osiągów oraz prawdziwej przyjemności w sezonie zimowym.Najważniejsze cechy:
- Optymalne osiągi
- Doskonała przyczepność w każdych warunkach
- Odporność na zużycie i uszkodzenia
- Cicha i komfortowa opona
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%