Mercedesa-AMG GT Coupé juz w sprzedaży!

Debiut topowego Mercedesa-AMG GT Coupé w polskich salonach Mercedesa

W polskich salonach Mercedesa dostępny jest już nowy Mercedes-AMG GT 63 4MATIC+ Coupé o mocy 585 KM (zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP: 14,1 l/100 km, emisje CO₂ w cyklu mieszanym WLTP: 319 g/km). Najnowszy flagowy model z Affalterbach łączy doskonałe właściwości jezdne z codzienną użytecznością. Zaawansowane komponenty, takie jak zawieszenie AMG RIDE CONTROL z aktywną stabilizacją przechyłów, skrętna tylna oś i aktywna aerodynamika, montowane są w standardzie. To sportowe coupé po raz pierwszy korzysta z w pełni zmiennego napędu na wszystkie koła AMG Performance 4MATIC+.

Mercedes-AMG GT 63 4MATIC+ Coupé full

Standardowe wyposażenie obejmuje także reflektory DIGITAL LIGHT oraz tryb Drift. Ekskluzywna architektura samochodu sportowego AMG z wnętrzem 2+2 umożliwia wygospodarowanie większej przestrzeni dla podróżujących i na bagaż. Pokaźnych rozmiarów tylna pokrywa EASY PACK z funkcją dostępu bezdotykowego HANDSFREE ACCESS ułatwia załadunek i rozładunek. Możliwe jest również zwiększenie przestrzeni bagażowej przez złożenie tylnych oparć siedzeń.

Centrum wnętrza to ekran dotykowy MBUX o przekątnej 11,9 cala, zapewniający wygodę i doskonałą nawigację. Standardowe wyposażenie obejmuje nawigację MBUX Premium, aplikację AMG TRACK PACE i pakiet pamięci umożliwiający zapis trzech różnych pozycji siedzenia. Kolejną wizytówką są seryjne fotele sportowe AMG – z mocnym wyprofilowaniem i elektryczną regulacją.