Klasa Ekonomiczna
Dębica
D124
135 R 12 65 S
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
135 R 12
|
| Etykieta: |
Etykieta opony w przygotowaniu
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 65 = max 290 kg |
| Prędkość: | S = max 180 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Dębica |
| Model bieżnika: | D124 |
| Rozmiar: | 135 R 12 |
| Kod producenta: | 502583 |
| Kod EAN: | |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 65 (290 kg) |
| Indeks prędkości: | S (180 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | |
| Hałas zewnętrzny: | 0 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 5.2 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Gwarancja
Firma Oponiarska Dębica udziela 60-miesięcznej gwarancji na swoje produkty osobowe liczone od daty zakupu, jednak nie mogą to być starsze opony niż 8 lat.
W razie uznania reklamacji w terminie 24 miesięcy od daty zakupu Klientowi przysługuje nowa opona lub zwrot pieniędzy. Po upływie 24 miesięcy od daty zakupu do końca okresu gwarancji przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od pozostałej części bieżnika.
W razie uznania reklamacji w terminie 24 miesięcy od daty zakupu Klientowi przysługuje nowa opona lub zwrot pieniędzy. Po upływie 24 miesięcy od daty zakupu do końca okresu gwarancji przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od pozostałej części bieżnika.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Dębica D-124
Jeżeli jesteś właścicielem samochodu miejskiego to powinieneś zwrócić uwagę na oponę Dębica D-124. Model jest dedykowany również lekkim samochodom dostawczym. Bieżnik został skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić stabilną i precyzyjną jazdę bez względu na warunki drogowe i pogodowe. Jego równomierne zużycie gwarantuje długie przebiegi. Kierowcy lubiący szybką jazdę nie muszą obawiać się wpadnięcia w poślizg na mokrej nawierzchni podczas pokonywania licznych zakrętów. Oponę Dębica-124 charakteryzuje wysoka przyczepność nawet podczas intensywnych opadów deszczu. Dzięki systemowi rowków woda odprowadzana jest w szybkim tempie, co zmniejsza ryzyko aquaplaningu. Cechą wyróżniającą ten model ogumienia jest również wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.Najważniejsze cechy:
- Stabilność i precyzja prowadzenia pojazdu
- Równomierne zużycie bieżnika
- Doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni
- Odporność na ścieranie
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%