| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
165/60 R 15
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 77 = max 412 kg |
| Prędkość: | T = max 190 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Yokohama |
| Model bieżnika: | W.drive V903 |
| Rozmiar: | 165/60 R 15 |
| Kod producenta: | R0195 |
| Kod EAN: | 4968814893590 |
| Eprel ID: | 638792 |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 77 (412 kg) |
| Indeks prędkości: | T (190 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | F |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 70 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.0 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 165/60 R 15
Gwarancja
W sytuacji uznania reklamacji Klientowi przysługuje zwrot części wartości opony zależny od pozostałej głębokości bieżnika.
Etykieta EU
Efektywność paliwowa
Klasa efektywności paliwowej wyznaczana jest na podstawie mierzonego współczynnika oporu toczenia. Pokazuje jaki wpływ na zużycie paliwa ma dana opona. Każda klasa oznacza przybliżone różnice w zużyciu paliwa na poziomie 0,1l/100km.
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Klasa przyczepności dostarcza informacji o efektywności hamowania na mokrej nawierzchni. Skuteczność ta jest oceniana w zakresie od klasy A do klasy E. Opony o wyższej klasie przyczepności gwarantują krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni po zastosowaniu pełnej siły hamulców.
Poziom hałasu
Oznacza poziom zewnętrznego hałasu generowanego przez oponę podczas jazdy. Opony oceniane pod względem poziomu hałasu klasyfikowane są w zakresie od "A" (najcichsze) do "C" (najgłośniejsze). Hałas mierzy się w decybelach, a dokładna liczba podana jest w dolnej części etykiety. Różnica 3 dB podwaja poziom hałasu zewnętrznego wytwarzanego przez oponę.
Symbol 3PMSF (góra ze śnieżynką)
Płatek śniegu na tle trzech szczytów górskich to znak, który informuje, że dany model przeszedł wymagające testy w warunkach zimowych i sprawdza się na drodze pokrytej śniegiem.
Opis produktu
YOKOHAMA W.drive V903
Yokohama W.drive V903 to zimowa opona zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających kierowcach ceniących dynamiczny i sportowy styl jazdy. Jeżeli zależy Ci na wysokich osiągach, a przy tym bezpieczeństwie na drodze to model ten jest właśnie dla Ciebie. Kierunkową budowę bieżnika wyposażono w głębokie rowki odprowadzające wodę, śnieg i błoto spod kół. Dzięki temu istnieje niewielkie ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu i wpadnięcia w poślizg. Ponadto, dzięki gęsto osadzonym lamelom pojazd dużo lepiej trzyma się drogi podczas kapryśnej pogody w sezonie zimowym. Nowoczesna mieszanka gumowa jest elastyczna, lekka i wyjątkowo trwała na uszkodzenia mechaniczne. Miłośnicy szybkiej jazdy będą zadowoleni z faktu, iż producentowi udało się obniżyć opory toczenia, a tym samym spada zużycie paliwa. Kierowcy bez obaw mogą cieszyć się z pełni osiągów przez cały okres eksploatacji ogumienia, bowiem auto jest wyjątkowo stabilne nawet przy bardzo wysokich prędkościach. Opony Yokohama W.drive V903 spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kierowców, dla których bezpieczeństwo i komfort jazdy są priorytetem.Najważniejsze cechy:
- Maksymalne osiągi
- Minimalne ryzyko aquaplaningu
- Doskonała przyczepność w warunkach zimowych
- Trwałość na uszkodzenia
Dostawa
Formy płatności