Klasa Premium
Bridgestone
Turanza ER300 Ecopia
215/55 R 16 97 H
XL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
215/55 R 16
|
| Etykieta: |
Etykieta opony w przygotowaniu
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 97 = max 730 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Bridgestone |
| Model bieżnika: | Turanza ER300 Ecopia |
| Rozmiar: | 215/55 R 16 |
| Kod producenta: | 3218 |
| Kod EAN: | |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 97 (730 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | |
| Hałas zewnętrzny: | 0 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 13.0 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 215/55 R 16
Gwarancja
Gwarancja na opony Bridgestone wynosi 5 lat od daty produkcji.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Bridgestone Turanza ER 300 Ecopia
Maksymalne osiągi oraz wysokie poczucie bezpieczeństwa na drodze gwarantuje nowoczesna, letnia opona Bridgestone Turanza ER 300 Ecopia. Asymetryczny bieżnik wyposażony jest w system rowków rozpraszających wodę podczas intensywnych opadów deszczu. Dzięki zminimalizowaniu wystąpienia aquaplaningu oraz poślizgu kierowca może czuć się pewniej i bezpieczniej na drodze bez względu na pogodę. Odpowiednia mieszanka gumowa pozwoliła na stworzenie wyjątkowo cichej i komfortowej opony o niskich oporach toczenia. Miłośników dynamicznej jazdy z pewnością ucieszy fakt, iż ogumienie Bridgestone Turanza ER 300 Ecopia ogranicza zużycie paliwa. Model łączy w sobie najwyższą jakość wykonania z maksymalnymi osiągami przez cały okres eksploatacji. Opony marki Bridgestone dedykowane samochodom osobowym średniej i wyższej klasy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.Najważniejsze cechy:
- Maksymalne osiągi
- Mniejsze ryzyko aquaplaningu oraz poślizgu
- Cicha i komfortowa opona
- Niskie opory toczenia
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%