Klasa Ekonomiczna
Goodride
SV308
235/40 R 18 95 W
XL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
235/40 R 18
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nośność: | 95 = max 690 kg |
| Prędkość: | W = max 270 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Goodride |
| Model bieżnika: | SV308 |
| Rozmiar: | 235/40 R 18 |
| Kod producenta: | R-258180 |
| Kod EAN: | 6927116161064 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 95 (690 kg) |
| Indeks prędkości: | W (270 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | C |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 10.0 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 235/40 R 18
Gwarancja
Opony osobowe Goodride objęte są gwarancją wynoszącą 24 miesiące od daty produkcji (minimalna głębokość bieżnika opony reklamowanej wynosi 4mm, a opony o mniejszej głębokości bieżnika nie podlegają gwarancji). Reklamacjom związanym z komfortem jazdy (wibracje, "ściąganie" pojazdu) podlegają tylko opony o nie mniejszej głębokości bieżnika niż 7mm.
W przypadku uznania reklamacji Klientowi przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od pozostałej części bieżnika.
W przypadku uznania reklamacji Klientowi przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od pozostałej części bieżnika.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%