Klasa Ekonomiczna
Kormoran
Gamma B2
205/40 R 17 84 W
XL, TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
205/40 R 17
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 84 = max 500 kg |
| Prędkość: | W = max 270 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Kormoran |
| Model bieżnika: | Gamma B2 |
| Rozmiar: | 205/40 R 17 |
| Kod producenta: | 858414 |
| Kod EAN: | 3528708584143 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 84 (500 kg) |
| Indeks prędkości: | W (270 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 9.0 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 205/40 R 17
Gwarancja
Gwarancja na opony Kormoran wynosi 5 lat od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Kormoran Gamma B2
Jeżeli szukasz bezpiecznej i uniwersalnej opony, która doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych oraz drogowych to Kormoran Gamma B2 zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. Kierunkowa budowa bieżnika z systemem licznych rowków pozwala na sprawne odprowadzanie wody w ekstremalnych warunkach pogodowych. Zachowanie doskonałej przyczepności i kontroli nad pojazdem inżynierom marki Kormoran udało się poprzez zastosowanie wysokiej jakości mieszanki gumy. Cechą wyróżniającą model jest nie tylko odporność na uszkodzenia, ale przede wszystkim na wysokie temperatury. W wyniku czego, zachowano odpowiednie parametry jezdne przy wysokich prędkościach, kiedy opona nagrzewa się najszybciej. Równomierne zużycie bieżnika przedłuża żywotność modelu Kormoran Gamma B2, co z pewnością ucieszy niejednego kierowcę.Najważniejsze cechy:
- Doskonała przyczepność na każdym typie dróg
- Wysoka odporność na uszkodzenia i zmianę temperatury
- Równomierne zużycie bieżnika
- Wydłużona żywotność opon
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%