Klasa Ekonomiczna
Kormoran
Snowpro B2
245/45 R 18 100 V
XL, TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 100 = max 800 kg |
| Prędkość: | V = max 240 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Kormoran |
| Model bieżnika: | Snowpro B2 |
| Rozmiar: | 245/45 R 18 |
| Kod producenta: | 433686 |
| Kod EAN: | 3528704336869 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 100 (800 kg) |
| Indeks prędkości: | V (240 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | E |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 13.8 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 245/45 R 18
Gwarancja
Gwarancja na opony Kormoran wynosi 5 lat od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Kormoran Snowpro B2
Snowpro B2 to zamiennik bardzo lubianego w Polsce modelu Snowpro. Jak przystało na następcę poprawia on szereg niedoskonałości poprzednika, chociażby głośność czy energooszczędność. Na nowych Kormoranach pojedziesz dłużej na jednym baku i w większym komforcie niż na starszej wersji. Poprawiona mieszanka ma zwiększoną odporność na działanie temperatury i nie sztywnieje na większych mrozach. Dzięki temu pojazd lepiej trzyma się w zakrętach a podróż jest bardziej bezpieczna. Gęsto ułożone rowki boczne odprowadzają wodę sprzed czoła opony, co jest bardzo istotne późną jesienią i wczesną wiosną. Patrząc na właściwości Snowpro B2 to opona jakby uszyta na polską zimę- polecamy każdemu kierowcy.Najważniejsze cechy:
- Dobre trzymanie w zakrętach
- Bardzo dobra cena
- Dosyć cicha
- Umiarkowane koszty eksploatacji
Marka Kormoran
Kormoran jako część grupy kapitałowej Michelin w pełni korzysta z dobrodziejstwa technologicznego właściciela marki. Na przestrzeni lat produkty tego producenta znacząco poprawiły swoje właściwości i nie ustępują swoim konkurentom. Projektanci Kormorana stawiają sobie za cel nade wszystko bezpieczeństwo pasażerów i ten parametr opon stawiają przed wszystkimi innymi. Jeżeli szukasz budżetowych opon o dobrych parametrach proponujemy przyjrzeć się właśnie ogumieniu Kormorana. Zróżnicowana oferta trafia w gusta każdego klienta.Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%