Klasa Średnia
Uniroyal
MS Plus 66
235/45 R 17 97 V
XL, FR, TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
235/45 R 17
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 7 lat |
| Nośność: | 97 = max 730 kg |
| Prędkość: | V = max 240 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Uniroyal |
| Model bieżnika: | MS Plus 66 |
| Rozmiar: | 235/45 R 17 |
| Kod producenta: | 03636390000 |
| Kod EAN: | 4024068334545 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 97 (730 kg) |
| Indeks prędkości: | V (240 km/h) |
| Klasa opony: | Średnia |
| Opór toczenia: | F |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 71 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 10.0 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 235/45 R 17
Gwarancja
Gwarancja na opony Uniroyal wynosi 7 lat od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
UNIROYAL MS PLUS 66
Jeżeli poszukujesz opon zimowych dedykowanych autom osobowym klasy średniej i wyższej, które zapewnią Ci bardzo dobre osiągi oraz doskonałą przyczepność to zdecydowanie polecamy Uniroyal MS Plus 66. Kierunkowy bieżnik z głębokimi rowkami w kształcie litery V szybko i skutecznie odprowadza wodę, śnieg czy też błoto pośniegowe spod kół. Wskutek szybkiego osuszania bieżnika maleje ryzyko aquaplaningu oraz wpadnięcia w poślizg, z kolei podróż jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Producent wyposażył oponę w dużą ilość lameli, co bezpośrednio przekłada się na lepszą przyczepność na drodze. Opony Uniroyal MS Plus 66 bardzo dobrze trzymają się ośnieżonej i zamarzniętej nawierzchni przez cały okres eksploatacji. Wyjątkowo elastyczna i trwała mieszanka gumowa sprawia, że ogumienie nie ulega odkształceniom oraz nie jest podatne na uszkodzenia mechaniczne. Bieżnik zużywa się wolno i równomiernie, dlatego kierowcy mogą cieszyć się doskonałymi parametrami jezdnymi na wszystkich typach nawierzchni w zróżnicowanych warunkach zimowych. Model Uniroyal MS Plus 66 to gwarancja doskonałej jakości, wysokich osiągów oraz atrakcyjnej ceny. Opony spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kierowców zapewniając bezpieczną i komfortową podróż w okresie zimowym.Najważniejsze cechy:
- Wysokie osiągi
- Małe ryzyko aquaplaningu
- Równomiernie zużycie bieżnika
- Przedłużony okres eksploatacji
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%