Klasa Premium
Goodyear
Wrangler Duratrac
215/85 R 16 115 Q
MFS
| Typ: | Terenowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
Etykieta opony w przygotowaniu
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 115 = max 1215 kg |
| Prędkość: | Q = max 160 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Terenowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Goodyear |
| Model bieżnika: | Wrangler Duratrac |
| Rozmiar: | 215/85 R 16 |
| Kod producenta: | 533812 |
| Kod EAN: | 5452000553317 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 115 (1215 kg) |
| Indeks prędkości: | Q (160 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | |
| Hałas zewnętrzny: | 0 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 21.0 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 215/85 R 16
Gwarancja
Gwarancja na opony Goodyear wynosi 5 lat od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Goodyear Wrangler Duratrac
Nowoczesna opona Goodyear Wrangler Duratrac dedykowana jest do samochodów terenowych poruszających się po wszystkich typach nawierzchni. Kierowcy, którym zależy na pewnej trakcji i pełnej kontroli w terenie nie zawiodą się, bowiem zastosowano ku temu technologię Tractive Groove, która poprawia trakcję w błocie. Opona została wyposażona w antypoślizgowe elementy, które znacząco poprawiły przyczepność w trudnych warunkach na drogach nieutwardzonych. Układ klocków bieżnika obniżył poziom hałasu w czasie jazdy oraz poprawił stabilność na nierównej nawierzchni. Dzięki dobranej mieszance gumowej Goodyear Wrangler Duratrac jest nie tylko cichy, ale również bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei system ochrony felgi dodatkowo chroni oponę przed otarciami np. o wystające kamienie czy szutr. Kierowcy często wyruszający w teren ucieszą się z samoczyszczących kloców bieżnika. Nie należy się obawiać utraty przyczepności i stabilności na piaszczystej, żwirowej czy błotnistej drodze. Bieżnik zużywa się równomiernie, co pozytywnie wpłynęło na żywotność tych Goodyearów.Najważniejsze cechy:
- Pełna kontrola na wszystkich typach dróg
- Doskonała przyczepność w terenie
- Cisza i komfort podczas jazdy
- Wysoka odporność na ścieranie
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%