Klasa Premium
Vredestein
Ultrac Sessanta
265/30 R 22 97 Y
XL, TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
265/30 R 22
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nośność: | 97 = max 730 kg |
| Prędkość: | Y = max 300 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Vredestein |
| Model bieżnika: | Ultrac Sessanta |
| Rozmiar: | 265/30 R 22 |
| Kod producenta: | 8714692174308 |
| Kod EAN: | |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 97 (730 kg) |
| Indeks prędkości: | Y (300 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 67 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 14.5 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 265/30 R 22
Gwarancja
Gwarancja na opony Vredestein wynosi 3 lata od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Vredestein Ultrac Sessanta
Ultrac Sessanta to najlepsza letnia opona marki Vredestein w segmencie Ultra High Performance. Wiedza i doświadczenie konstruktorów pozwoliły na ulepszenie właściwości jezdnych modelu względem poprzedniego (Vredestein Ultrac). Nowoczesna liniowa rzeźba bieżnika zapewnia kierowcom doskonałe trzymanie się drogi oraz sterowność niezależnie od warunków pogodowych. Unikalny wygląd bieżnika jest zasługą włoskiej firmy Giugiaro Design. Odpowiedni rozkład rowków i lameli sprawia, że woda jest w maksymalnie szybkim czasie odprowadzana na boki, przez co ryzyko aquaplaningu i poślizgu na mokrej nawierzchni jest minimalne. Twarde boki oraz zewnętrzne wzmocnienia opony pozwalają użytkownikom na szybką reakcję bez utraty bezpieczeństwa w czasie prowadzenia samochodu. Ultralekka mieszanka gumy zmniejsza opory toczenia oraz tłumi hałasy. Dla miłośników dynamicznej i sportowej jazdy oznacza to mniejsze zużycie paliwa oraz wysoki komfort podczas dłuższych podróży. Opona Vredestein Ultrac Sessanta spełni oczekiwania najbardziej wymagających kierowców, dla których ważne są maksymalne osiągi oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.Najważniejsze cechy:
- Rewelacyjna przyczepność na drodze
- Doskonała kontrola i sterowność
- Nowoczesna rzeźba bieżnika
- Niskie opory toczenia
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%