| Typ: | Dostawcze |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nośność: | 115/113 = max 1215/1150 kg |
| Prędkość: | R = max 170 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Dostawcze |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Goodride |
| Model bieżnika: | SW612 |
| Rozmiar: | 235/65 R 16 |
| Kod producenta: | 235/65R16CSW612 |
| Kod EAN: | 6927116140694 |
| Eprel ID: | 459472 |
| Data produkcji: | 2024 - 2026 |
| Indeks nośności: | 115/113 (1215/1150 kg) |
| Indeks prędkości: | R (170 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | D |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Klasa hałasu: | B |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 18.0 kg |
Rok produkcji 2024 - 2026
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
- wszystkie zamówione opony będą z tego samego rocznika (tydzień produkcji może się różnić — to standard rynkowy i nie ma wpływu na właściwości)
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 235/65 R 16
Gwarancja
Etykieta EU
Efektywność paliwowa
Klasa efektywności paliwowej wyznaczana jest na podstawie mierzonego współczynnika oporu toczenia. Pokazuje jaki wpływ na zużycie paliwa ma dana opona. Każda klasa oznacza przybliżone różnice w zużyciu paliwa na poziomie 0,1l/100km.
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Klasa przyczepności dostarcza informacji o efektywności hamowania na mokrej nawierzchni. Skuteczność ta jest oceniana w zakresie od klasy A do klasy E. Opony o wyższej klasie przyczepności gwarantują krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni po zastosowaniu pełnej siły hamulców.
Poziom hałasu
Oznacza poziom zewnętrznego hałasu generowanego przez oponę podczas jazdy. Opony oceniane pod względem poziomu hałasu klasyfikowane są w zakresie od "A" (najcichsze) do "C" (najgłośniejsze). Hałas mierzy się w decybelach, a dokładna liczba podana jest w dolnej części etykiety. Różnica 3 dB podwaja poziom hałasu zewnętrznego wytwarzanego przez oponę.
Symbol 3PMSF (góra ze śnieżynką)
Płatek śniegu na tle trzech szczytów górskich to znak, który informuje, że dany model przeszedł wymagające testy w warunkach zimowych i sprawdza się na drodze pokrytej śniegiem.
Opis produktu
GOODRIDE SW612
Goodride SW612 to opona zimowa przeznaczona do samochodów dostawczych. Jeżeli zależy Ci na zrównoważonych osiągach oraz komforcie podczas jazdy to model został zaprojektowany z myślą o Tobie. Asymetryczny bieżnik wyposażony w głębokie rowki skutecznie odprowadza wodę, śnieg oraz błoto pośniegowe minimalizując ryzyko aquaplaningu. W efekcie pojazd lepiej trzyma się ośnieżonej lub zamarzniętej drogi zapewniając kierowcy bezpieczeństwo. Wysoka przyczepność sprawia także, że opona Goodride SW612 osiąga dobre wyniki podczas ruszania czy hamowania nawet przy dużym obciążeniu. Opracowana mieszanka gumowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zmiany temperatur. Inżynierom marki Goodride udało się zredukować szumy i hałasy. W rezultacie poprawił się komfort akustyczny, który doceni każdy kierowca wyruszający w dłuższą podróż. Goodride SW612 to gwarancja zrównoważonych osiągów, dobrej przyczepności i wysokiego komfortu w zróżnicowanych warunkach zimowych.Najważniejsze cechy:
- Zrównoważone osiągi
- Wysoka przyczepność na mokrej drodze
- Odporność na uszkodzenia mechaniczne
- Komfort akustyczny
Dostawa
Formy płatności