Klasa Premium
Bridgestone
Exedra G702
170/80 - 15 77 S
TT, tył
| Typ: | Motocyklowe |
| Rozmiar: |
|
| Konstrukcja: | diagonalna |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 77 = max 412 kg |
| Prędkość: | S = max 180 km/h |
| Oś: | tył |
| Rodzaj opony: | TT |
Pełna specyfikacja
674
00
zł/szt
Symulator rat:
Rok produkcji
2025–2026
674,00 zł/szt.
u Ciebie
czw., 04.06
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Motocyklowe |
| Typ motocykla: | Szosowy sportowo-turystyczny |
| Producent: | Bridgestone |
| Model bieżnika: | Exedra G702 |
| Rozmiar: | 170/80 - 15 |
| Kod producenta: | 77348 |
| Kod EAN: | 3286347734816 |
| Data produkcji: | 2025 - 2026 |
| Indeks nośności: | 77 (412 kg) |
| Indeks prędkości: | S (180 km/h) |
| Oś: | tył |
| Rodzaj opony: | TT |
| Waga: | 5.0 kg |
Rok produkcji 2025 - 2026
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
- wszystkie zamówione opony będą z tego samego rocznika (tydzień produkcji może się różnić — to standard rynkowy i nie ma wpływu na właściwości)
Opinie
Gwarancja
Ogumienie osobowe Bridgestone objęte jest 4-letnim okresem gwarancji od daty zakupu.
W przypadku uznania reklamacji do roku od daty zakupu Klientowi przysługuje nowa opona. Po upływie roku od daty zakupu do końca okresu gwarancji Klientowi przysługuje zakup opony z rabatem zależnym od pozostałej części bieżnika.
W przypadku uznania reklamacji do roku od daty zakupu Klientowi przysługuje nowa opona. Po upływie roku od daty zakupu do końca okresu gwarancji Klientowi przysługuje zakup opony z rabatem zależnym od pozostałej części bieżnika.
Opis produktu
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%