Klasa Ekonomiczna
Duraturn
Mozzo S+
205/50 R 16 87 V
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
205/50 R 16
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nośność: | 87 = max 545 kg |
| Prędkość: | V = max 240 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
272
00
zł/szt
Symulator rat:
Rok produkcji
2024–2026
272,00 zł/szt.
u Ciebie
wt., 26.05
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Duraturn |
| Model bieżnika: | Mozzo S+ |
| Rozmiar: | 205/50 R 16 |
| Kod producenta: | DN118 |
| Kod EAN: | 5420068613397 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: | 2024 - 2026 |
| Indeks nośności: | 87 (545 kg) |
| Indeks prędkości: | V (240 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | C |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | 71 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 9.3 kg |
Rok produkcji 2024 - 2026
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
- wszystkie zamówione opony będą z tego samego rocznika (tydzień produkcji może się różnić — to standard rynkowy i nie ma wpływu na właściwości)
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 205/50 R 16
Gwarancja
2 lata
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%