Klasa Średnia
Firestone
Multihawk 2
185/60 R 14 82 H
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 82 = max 475 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
285
00
zł/szt
Symulator rat:
Rok produkcji
2025
285,00 zł/szt.
u Ciebie
śr., 03.06
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Firestone |
| Model bieżnika: | Multihawk 2 |
| Rozmiar: | 185/60 R 14 |
| Kod producenta: | 7729 |
| Kod EAN: | 3286340772914 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: | 2025 |
| Indeks nośności: | 82 (475 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Średnia |
| Opór toczenia: | F |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 69 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.5 kg |
Rok produkcji 2025
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 185/60 R 14
Gwarancja
Gwarancja na opony Firestone wynosi 5 lat od daty produkcji.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Firestone Multihawk 2
Jeżeli zależy Ci na maksymalnym bezpieczeństwie na drodze to letnia opona Firestone Multihawk 2 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Model jest następcą Firestone Multihawk. Inżynierowie marki konstruując oponę zastosowali rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo i zwiększające komfort jazdy.Asymetryczny bieżnik z głębokimi rowkami skutecznie radzi sobie z odprowadzaniem wody spod kół. Wskutek szybkiego osuszania bieżnika ryzyko wystąpienia aquaplaningu maleje. W praktyce oznacza to bardziej stabilne i pewniejsze prowadzenie auta nie tylko na suchej, ale przede wszystkim mokrej nawierzchni. Doceni to każdy kierowca, szczególnie podczas wielogodzinnej, wakacyjnej podróży. Ponadto, oponę skonstruowano tak, aby zapewniała jak największy komfort akustyczny.
Zastosowana mieszanka gumowa jest wyjątkowo odporna na ścieranie, dlatego Firestone Multihawk 2 nie traci swoich właściwości jezdnych przez cały okres eksploatacji. Ponadto, model niełatwo ulega uszkodzeniom mechanicznym. Możemy być zatem spokojni podczas podjeżdżania np. pod wysoki krawężnik. Opony marki Firestone to gwarancja wysokich osiągów, bezpieczeństwa w podróży oraz komfortowej jazdy w sezonie letnim.
Najważniejsze cechy:
- Wysokie osiągi
- Doskonała przyczepność na mokrej drodze
- Odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne
- Stabilne i pewne prowadzenie
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%