| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nośność: | 89 = max 580 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Goodride |
| Model bieżnika: | SW608 |
| Rozmiar: | 195/55 R 15 |
| Kod producenta: | 195/55R15HSW608XL |
| Kod EAN: | 6927116196905 |
| Eprel ID: | 453621 |
| Data produkcji: | 2025 |
| Indeks nośności: | 89 (580 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | C |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Klasa hałasu: | B |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 8.5 kg |
Rok produkcji 2025
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 195/55 R 15
Gwarancja
W przypadku uznania reklamacji Klientowi przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od pozostałej części bieżnika.
Etykieta EU
Efektywność paliwowa
Klasa efektywności paliwowej wyznaczana jest na podstawie mierzonego współczynnika oporu toczenia. Pokazuje jaki wpływ na zużycie paliwa ma dana opona. Każda klasa oznacza przybliżone różnice w zużyciu paliwa na poziomie 0,1l/100km.
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Klasa przyczepności dostarcza informacji o efektywności hamowania na mokrej nawierzchni. Skuteczność ta jest oceniana w zakresie od klasy A do klasy E. Opony o wyższej klasie przyczepności gwarantują krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni po zastosowaniu pełnej siły hamulców.
Poziom hałasu
Oznacza poziom zewnętrznego hałasu generowanego przez oponę podczas jazdy. Opony oceniane pod względem poziomu hałasu klasyfikowane są w zakresie od "A" (najcichsze) do "C" (najgłośniejsze). Hałas mierzy się w decybelach, a dokładna liczba podana jest w dolnej części etykiety. Różnica 3 dB podwaja poziom hałasu zewnętrznego wytwarzanego przez oponę.
Symbol 3PMSF (góra ze śnieżynką)
Płatek śniegu na tle trzech szczytów górskich to znak, który informuje, że dany model przeszedł wymagające testy w warunkach zimowych i sprawdza się na drodze pokrytej śniegiem.
Opis produktu
Goodride SW608
Goodride SW608 to opona dla wszystkich ceniących zasobność własnego portfela. Producent chciał stworzyć oponę, która przy minimalnym koszcie będzie miała dobre parametry - w zimie nawet w trudnych warunkach pojedziemy pewnie i przyjemnie.SW608 to przykład typowej opony kierunkowej. Dzięki wyspecjalizowanym poprzecznym kanałom uzyskano lepszą ochronę przed aquaplanningiem (czyli poślizg pojazdu na mokrej nawierzchni), a poprzeczne nacięcia lameli chwytają śnieg i zwiększają powierzchnię styku opony z drogą. Jeżeli dodamy do tego bardzo atrakcyjną cenę to rysuje nam się bardzo interesująca propozycja na rynku oponiarskim.Najważniejsze cechy:
- Dobra cena
- Bardziej do miasta
- Niezbyt cicha
- Umiarkowane koszty eksploatacji
Marka Goodride
Goodride to firma produkująca tanie opony z ponad 60-letnią historią. Produkty tej marki są dostępne na całym świecie, zdobyły uznanie US Department of Transportation i Europejskiej Komisji Gospodarczej (ECE). Zimówki Goodride charakteryzują się wysoką twardością i odpornością na ścieranie. Dobre budżetowe opony, które zdobywają coraz większe rzesze swoich zwolenników.Dostawa
Formy płatności