| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nośność: | 88 = max 560 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Hifly |
| Model bieżnika: | HF201 |
| Rozmiar: | 185/65 R 15 |
| Kod producenta: | HF-PCR23 |
| Kod EAN: | 6953913100555 |
| Eprel ID: | 495718 |
| Data produkcji: | 2025 - 2026 |
| Indeks nośności: | 88 (560 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | D |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 70 dB |
| Klasa hałasu: | B |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.5 kg |
Rok produkcji 2025 - 2026
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
- wszystkie zamówione opony będą z tego samego rocznika (tydzień produkcji może się różnić — to standard rynkowy i nie ma wpływu na właściwości)
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 185/65 R 15
Gwarancja
Etykieta EU
Efektywność paliwowa
Klasa efektywności paliwowej wyznaczana jest na podstawie mierzonego współczynnika oporu toczenia. Pokazuje jaki wpływ na zużycie paliwa ma dana opona. Każda klasa oznacza przybliżone różnice w zużyciu paliwa na poziomie 0,1l/100km.
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Klasa przyczepności dostarcza informacji o efektywności hamowania na mokrej nawierzchni. Skuteczność ta jest oceniana w zakresie od klasy A do klasy E. Opony o wyższej klasie przyczepności gwarantują krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni po zastosowaniu pełnej siły hamulców.
Poziom hałasu
Oznacza poziom zewnętrznego hałasu generowanego przez oponę podczas jazdy. Opony oceniane pod względem poziomu hałasu klasyfikowane są w zakresie od "A" (najcichsze) do "C" (najgłośniejsze). Hałas mierzy się w decybelach, a dokładna liczba podana jest w dolnej części etykiety. Różnica 3 dB podwaja poziom hałasu zewnętrznego wytwarzanego przez oponę.
Symbol 3PMSF (góra ze śnieżynką)
Płatek śniegu na tle trzech szczytów górskich to znak, który informuje, że dany model przeszedł wymagające testy w warunkach zimowych i sprawdza się na drodze pokrytej śniegiem.
Opis produktu
Hifly HF201
Jeżeli poszukujesz opony letniej dedykowanej autom osobowym, która zapewni Ci komfort oraz bezpieczeństwo w czasie podróży to Hifly HF201 są doskonałym rozwiązaniem. Inżynierowie wyposażyli model w symetryczny bieżnik z szerokimi rowkami efektywnie odprowadzającymi wodę spod kół w czasie intensywnego deszczu. Wskutek szybkiego osuszania bieżnika ryzyko aquaplaningu oraz wpadnięcia w poślizg znacznie maleje. Kierowcy mogą czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo nawet podczas długiej podróży. Wykorzystana mieszanka gumowa charakteryzuje się dużą elastycznością oraz odpornością na wysokie temperatury. Przekłada się to na lepszą przyczepność i zachowanie pojazdu na mokrej nawierzchni. Wykorzystanie odpowiednich komponentów przy produkcji mieszanki pozwoliło obniżyć hałasy, a tym samym zwiększyć komfort akustyczny kierowcy. Maksymalne osiągi są możliwe dzięki równomiernemu zużywaniu się bieżnika. Opony letnie Hifly HF201 to doskonałe rozwiązanie na sezon letni, w dodatku w atrakcyjnej cenie.Najważniejsze cechy:
- Małe ryzyko aquaplaningu
- Doskonała przyczepność na mokrej drodze
- Komfort akustyczny
- Maksymalne osiągi
Dostawa
Formy płatności