Klasa Ekonomiczna
Kormoran
Runpro B3
175/65 R 14 82 H
TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
175/65 R 14
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 82 = max 475 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
Towar niedostępny
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Kormoran |
| Model bieżnika: | Runpro B3 |
| Rozmiar: | 175/65 R 14 |
| Kod producenta: | 282724 |
| Kod EAN: | 3528702827246 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: |
| Indeks nośności: | 82 (475 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | F |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 68 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.5 kg |
Rok produkcji
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony letnie w rozmiarze 175/65 R 14
Gwarancja
Gwarancja na opony Kormoran wynosi 5 lat od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Kormoran Runpro B3
Kormoran Runpro B3 to opona dedykowana do małych i średnich samochodów, głównie na dobre drogi. Nieźle sprawdzają się w codzienny użytkowniu, na mokrej nawierzchni zachowują przyczepność nawet w trudniejszych warunkach. Opony wolno się ścierają, bieżnik został tak skonstruowany, aby jak najdłużej zachował pełnię swoich właściwości. Runpro B3 jest też bardzo cichą oponą - 68dB osiągane w niektórych rozmiarach to rewelacyjny wynik, który nawet na dłuższej trasie zapewnia spory komfort. Użytkownicy tych opon podkreślają też cenę, jest to jedna z najkorzystniejszych opcji, bijąca na głowę produkcje ze wschodu przy podobnym koszcie. Są też objęte zdecydowanie dłuższą gwarancją, bo do momentu zużycia opony, czyli osiągnięcia wskaźnika TWI.Najważniejsze cechy:
- Niski poziom hałasu
- Dobra przyczepność
- Przedłużona żywotność
- Długa gwarancja
Marka Kormoran
Kormoran jako część konsorcjum Michelin w pełni wykorzystuje technologie właściciela marki. Na przestrzeni lat produkty tego producenta znacząco poprawiły swoje właściwości i nie ustępują innym producentom. Projektanci Kormorana stawiają sobie za cel przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów i ten parametr opon stawiają przed wszystkimi innymi. Jeżeli szukasz budżetowych opon o dobrych parametrach proponujemy przyjrzeć się właśnie ogumieniu Kormorana. Szeroka oferta trafia w gusta każdego klienta.Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%