| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Nośność: | 82 = max 475 kg |
| Prędkość: | H = max 210 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Goodride |
| Model bieżnika: | SW608 |
| Rozmiar: | 175/65 R 14 |
| Kod producenta: | 6927116192808 |
| Kod EAN: | 6927116192808 |
| Eprel ID: | 458292 |
| Data produkcji: | 2025 |
| Indeks nośności: | 82 (475 kg) |
| Indeks prędkości: | H (210 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | D |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 71 dB |
| Klasa hałasu: | B |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.5 kg |
Rok produkcji 2025
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 175/65 R 14
Gwarancja
W przypadku uznania reklamacji Klientowi przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od pozostałej części bieżnika.
Etykieta EU
Efektywność paliwowa
Klasa efektywności paliwowej wyznaczana jest na podstawie mierzonego współczynnika oporu toczenia. Pokazuje jaki wpływ na zużycie paliwa ma dana opona. Każda klasa oznacza przybliżone różnice w zużyciu paliwa na poziomie 0,1l/100km.
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Klasa przyczepności dostarcza informacji o efektywności hamowania na mokrej nawierzchni. Skuteczność ta jest oceniana w zakresie od klasy A do klasy E. Opony o wyższej klasie przyczepności gwarantują krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni po zastosowaniu pełnej siły hamulców.
Poziom hałasu
Oznacza poziom zewnętrznego hałasu generowanego przez oponę podczas jazdy. Opony oceniane pod względem poziomu hałasu klasyfikowane są w zakresie od "A" (najcichsze) do "C" (najgłośniejsze). Hałas mierzy się w decybelach, a dokładna liczba podana jest w dolnej części etykiety. Różnica 3 dB podwaja poziom hałasu zewnętrznego wytwarzanego przez oponę.
Symbol 3PMSF (góra ze śnieżynką)
Płatek śniegu na tle trzech szczytów górskich to znak, który informuje, że dany model przeszedł wymagające testy w warunkach zimowych i sprawdza się na drodze pokrytej śniegiem.
Opis produktu
Goodride SW608 Snowmaster
Jeżeli od opony zimowej oczekujesz optymalnych osiągów oraz niezawodności w każdych warunkach to zwróć uwagę na Goodride SW608 Snowmaster. Model wyposażono w kierunkowy bieżnik zapewniający wysokie właściwości jezdne na śniegu, zamarzniętej nawierzchni oraz błocie pośniegowym. System rowków odpowiada za skuteczne odprowadzanie cieczy spod kół, wskutek czego ryzyko wystąpienia aquaplaningu obniża się do minimum. Opony zimowe Goodride SW608 Snowmaster to gwarancja idealnej przyczepności bez względu na panującą aurę. Duża ilość lameli zapewnia lepszą trakcję i kontrolę nad pojazdem na wszystkich typach dróg. Dzięki tym zastosowaniom kierowcy lubiący osiągać wysoką prędkość mogą czuć się bezpiecznie pokonując liczne zakręty czy gwałtownie hamując. Inżynierowie opracowali mieszankę gumową, która jest nie tylko elastyczna, ale przede wszystkim wyjątkowo odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz zmiany temperatury. Opony Goodride SW608 Snowmaster to gwarancja optymalnych osiągów, bezpieczeństwa w każdej sytuacji oraz trwałości przez wiele sezonów.Najważniejsze cechy:
- Maksymalne osiągi
- Wysoka przyczepność na mokrej drodze
- Stabilne i pewne prowadzenie
- Odporność na uszkodzenia mechaniczne
Dostawa
Formy płatności