| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowe |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 82 = max 475 kg |
| Prędkość: | T = max 190 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Zimowa |
| Producent: | Kormoran |
| Model bieżnika: | Snowpro B2 |
| Rozmiar: | 175/65 R 14 |
| Kod producenta: | 094676 |
| Kod EAN: | 3528700946765 |
| Eprel ID: | 408694 |
| Data produkcji: | 2025 |
| Indeks nośności: | 82 (475 kg) |
| Indeks prędkości: | T (190 km/h) |
| Klasa opony: | Ekonomiczna |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | D |
| Hałas zewnętrzny: | 68 dB |
| Klasa hałasu: | B |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Waga: | 7.5 kg |
Rok produkcji 2025
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Polecane opony zimowe w rozmiarze 175/65 R 14
Gwarancja
Etykieta EU
Efektywność paliwowa
Klasa efektywności paliwowej wyznaczana jest na podstawie mierzonego współczynnika oporu toczenia. Pokazuje jaki wpływ na zużycie paliwa ma dana opona. Każda klasa oznacza przybliżone różnice w zużyciu paliwa na poziomie 0,1l/100km.
Przyczepność na mokrej nawierzchni
Klasa przyczepności dostarcza informacji o efektywności hamowania na mokrej nawierzchni. Skuteczność ta jest oceniana w zakresie od klasy A do klasy E. Opony o wyższej klasie przyczepności gwarantują krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni po zastosowaniu pełnej siły hamulców.
Poziom hałasu
Oznacza poziom zewnętrznego hałasu generowanego przez oponę podczas jazdy. Opony oceniane pod względem poziomu hałasu klasyfikowane są w zakresie od "A" (najcichsze) do "C" (najgłośniejsze). Hałas mierzy się w decybelach, a dokładna liczba podana jest w dolnej części etykiety. Różnica 3 dB podwaja poziom hałasu zewnętrznego wytwarzanego przez oponę.
Symbol 3PMSF (góra ze śnieżynką)
Płatek śniegu na tle trzech szczytów górskich to znak, który informuje, że dany model przeszedł wymagające testy w warunkach zimowych i sprawdza się na drodze pokrytej śniegiem.
Opis produktu
Kormoran Snowpro B2
Kormoran Snowpro B2 to dziedzic bardzo lubianego w Polsce modelu Snowpro. Jak przystało na następcę naprawia on szereg niedociągnięć poprzednika, chociażby poziom hałasu zewnętrznego czy oszczędność. Na nowych Kormoranach pojedziesz dalej na jednym baku i w większym komforcie niż na starszej wersji. Odświeżona mieszanka ma zwiększoną odporność na działanie temperatury i nie tężeje na większych mrozach. Dzięki temu samochód lepiej trzyma się w zakrętach a podróż jest bardziej bezpieczna. Gęsto ułożone rowki boczne odprowadzają wodę sprzed opony, co jest szczególnie ważne późną jesienią i wczesną wiosną. Patrząc na właściwości Snowpro B2 to opona jakby uszyta na polską zimę- polecamy każdemu kierowcy.Najważniejsze cechy:
- Dobre trzymanie w zakrętach
- Bardzo dobra cena
- Dosyć cicha
- Umiarkowane koszty eksploatacji
Marka Kormoran
Kormoran jako część grupy kapitałowej Michelin w pełni korzysta z dobrodziejstwa technologicznego właściciela marki. Na przestrzeni lat produkty od tego producenta znacząco poprawiły swoją jakość i nie ustępują swoim konkurentom. Projektanci Kormorana stawiają sobie za cel nade wszystko bezpieczeństwo pasażerów i ten parametr opon stawiają przed wszystkimi innymi. Jeżeli szukasz budżetowych opon o niezłych parametrach proponujemy przyjrzeć się właśnie ogumieniu Kormorana. Szeroka oferta trafia w gusta każdego klienta.Dostawa
Formy płatności