Klasa Premium
Goodyear
Eagle F1 Asymmetric 2
235/40 R 18 95 Y
FO, HO, XL, FP, MFS, TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Nośność: | 95 = max 690 kg |
| Prędkość: | Y = max 300 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
528
00
zł/szt
Symulator rat:
Rok produkcji
2024
528,00 zł/szt.
u Ciebie
pon., 18.05
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Goodyear |
| Model bieżnika: | Eagle F1 Asymmetric 2 |
| Rozmiar: | 235/40 R 18 |
| Kod producenta: | 529248 |
| Kod EAN: | 5452000423450 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: | 2024 |
| Indeks nośności: | 95 (690 kg) |
| Indeks prędkości: | Y (300 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | E |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | C |
| Hałas zewnętrzny: | 72 dB |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Homologacja: | FO |
| Waga: | 10.0 kg |
Rok produkcji 2024
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
Opinie
Warianty (1)
Polecane opony letnie w rozmiarze 235/40 R 18
Gwarancja
Goodyear udziela 5-letniej (60 miesięcznej) gwarancji na oferowane przez siebie opony. Czas liczony jest od daty zakupu widocznej na fakturze VAT (w przypadku braku dokumentu zakupu 5-letnia gwarancja liczona jest od daty produkcji opony). W przypadku uznanej reklamacji do 2 lat (24 miesięcy) od daty zakupu Klientowi przysługuje nowa opona albo zwrot całkowitej wartości towaru. Gdy reklamacja została uznana po 2 latach od daty zakupu, to Klientowi przysługuje częściowy zwrot pieniędzy zależny od stopnia zużycia bieżnika. Szczegółowe warunki gwarancji zawarte są w Karcie Gwarancyjnej.
Reklamacje na opony kupione w e-sklepie Oponylux.pl należy składać e-mailowo u właściwego sprzedawcy (jego imię, nazwisko oraz adres e-mail jest podany w każdej wiadomości e-mailowej potwierdzającej złożenie zamówienia). Zgłoszenie reklamacyjne można wysyłać także na adres e-mail: reklamacje@oponylux.pl.
Reklamacje na opony kupione w e-sklepie Oponylux.pl należy składać e-mailowo u właściwego sprzedawcy (jego imię, nazwisko oraz adres e-mail jest podany w każdej wiadomości e-mailowej potwierdzającej złożenie zamówienia). Zgłoszenie reklamacyjne można wysyłać także na adres e-mail: reklamacje@oponylux.pl.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2
Jeżeli jesteś użytkownikiem pojazdu osobowego o dużej mocy i sportowym charakterze to opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie. Podczas dynamicznej jazdy zdarzają się sytuacje, w których trzeba sprawnie zahamować i zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym. Właśnie dlatego producent dobrał oryginalną mieszankę gumową, która skróciła drogę hamowania. Zwiększyła się także trwałość przed uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki czemu kierowcy dłużej mogą cieszyć się z użytkowania Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2. Inżynierowie Goodyear chcąc zminimalizować ryzyko poślizgu oraz zmaksymalizować przyczepność na każdym typie nawierzchni stworzyli nowatorską rzeźbę bieżnika, który jak największą powierzchnią styka się z asfaltem. Przy dużych prędkościach auto bardzo sprawnie pokonuje zakręty co docenią miłośnicy szybszej jazdy.Najważniejsze cechy:
- Doskonała przyczepność
- Krótsza droga hamowania
- Trwałość na uszkodzenia
- Wydłużona żywotność opon
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%