Klasa Premium
Pirelli
Cinturato P7
205/55 R 16 91 V
*, TL
| Typ: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnie |
| Rozmiar: |
|
| Etykieta: |
|
| Gwarancja: | 7 lat |
| Nośność: | 91 = max 615 kg |
| Prędkość: | V = max 240 km/h |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: |
Pełna specyfikacja
682
00
zł/szt
Symulator rat:
Rok produkcji
2024–2026
682,00 zł/szt.
u Ciebie
wt., 09.06
Darmowa
dostawa
30 dni
na zwrot
w 24H
wysyłka
Gwarancja
jakości
Dane techniczne
| Rodzaj pojazdu: | Samochodowe |
| Sezon: | Letnia |
| Producent: | Pirelli |
| Model bieżnika: | Cinturato P7 |
| Rozmiar: | 205/55 R 16 |
| Kod producenta: | 2440100 |
| Kod EAN: | 8019227244014 |
| Eprel ID: | |
| Data produkcji: | 2024 - 2026 |
| Indeks nośności: | 91 (615 kg) |
| Indeks prędkości: | V (240 km/h) |
| Klasa opony: | Premium |
| Opór toczenia: | B |
| Przyczeponość na mokrej nawierzchni: | B |
| Hałas zewnętrzny: | 69 dB |
| Klasa hałasu: | B |
| Wzmocnienie: | |
| Rant ochronny: | |
| Run flat: | |
| Homologacja: | * |
| Waga: | 10.0 kg |
Rok produkcji 2024 - 2026
- opona jest fabrycznie nowa - nigdy nie była używana ani montowana
- do 3 lat od daty produkcji opona jest klasyfikowana jako fabrycznie nowa zgodnie z polską normą PN-C94300-7
- mieszanka gumowa zawiera antyutleniacze i stabilizatory chroniące strukturę opony podczas magazynowania
- przechowywane w magazynie – kontrolowana temperatura i wilgotność, brak oddziaływania UV i ozonu
- parametry niezmienione – przyczepność, opór toczenia i poziom hałasu odpowiadają opisowi z etykiety EU
- wszystkie zamówione opony będą z tego samego rocznika (tydzień produkcji może się różnić — to standard rynkowy i nie ma wpływu na właściwości)
Opinie
Warianty (3)
Polecane opony letnie w rozmiarze 205/55 R 16
Gwarancja
Gwarancja na opony Pirelli wynosi 7 lat od daty zakupu.
Etykieta EU
W przygotowaniu
Opis produktu
Pirelli p7 Cinturato
Jeżeli zależy Ci na wysokich osiągach, precyzji prowadzenia oraz czerpaniu przyjemności z jazdy to zastanów się nad zakupem nowoczesnych opon Pirelli p7 Cinturato. Model został zaprojektowany w ramach projektu Green Performance. Głównym jego założeniem było stworzenie opony będącej jak najmniej szkodliwą dla środowiska, zachowującą przy tym doskonałe parametry jezdne i wysoki poziom bezpieczeństwa. Pirelli p7 Cinturato charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz równomiernym zużyciem bieżnika. Ponadto, opona została dodatkowo wzmocniona w celu zwiększenia przyczepności i stabilności podczas pokonywania zakrętów i nierówności na drodze. System rowków zminimalizował ryzyko wpadnięcia w poślizg, woda jest w szybkim tempie odprowadzana spod kół w czasie deszczu. Dzięki mniejszym oporom toczenia spadł poziom spalanego paliwa, w konsekwencji czego generowana jest oszczędność finansowa.Najważniejsze cechy:
- Maksymalne osiągi
- Doskonała przyczepność na drodze
- Równomierne zużycie bieżnika
- Oszczędność paliwa
Dostawa
Dbamy o komfort i satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę dla wszystkich zakupów na terenie Polski. Niezależnie od wartości zamówienia, Twoje nowe opony zostaną dostarczone pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów.
Formy płatności
Gotówka przy odbiorze
Bez prowizji · zapłać kurierowi
Płatność online
Bezpieczne płatności · BLIK · karta · przelew
Przelew tradycyjny na konto
Standardowy przelew · 1-2 dni
Raty Credit Agricole · 0%